BAZA DORADCÓW - DLA DORADCÓW


SPOSÓB REJESTRACJI

INFORMACJE W JAKI SPOSÓB ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA PORTALU CHUSTOWYM

Aby znaleźć się w bazie doradców noszenia należy dokonać rejestracji. Niebieski przycisk rejestracja znajduje się na dole tej strony w tabelce opisującej korzyści kont BASIC i PREMIUM oraz u góry strony w prawym rogu.


Po wypełnieniu i przesłaniu formularza otrzymasz automatyczną wiadomość drogą mailową. Potrzebujemy maksymalnie 72 godzin na weryfikację Twoich uprawnień i danych. Jeśli będziemy mieć wątpliwości lub dodatkowe pytania, skontaktujemy się z Tobą.

Po aktywacji Twojego konta, otrzymasz od nas wiadomość o dostępie do Konta Basic.

Będziesz mogła/mógł uzupełnić swój profil oraz przetestować Konto Premium przez 30 dni bez żadnych opłat.


KONTO BASIC


 • Użytkownicy kont Basic wyświetlają się według daty dodania w drugiej kolejności.

 • Po zalogowaniu się do konta możesz dodać własne zdjęcie profilowe. Dopóki tego nie zrobisz, automatycznie ustawi się logo portalu.

 • Funkcja dostępny/niedostępny umożliwia Tobie poinformowanie potencjalnych klientów czy jesteś w danym czasie dostępna, czy może wybrałaś się na wymarzone wakacje, przebywasz na urlopie macierzyńskim lub po prostu masz dłuższą przerwę w pracy zawodowej.

 • W danych teleadresowych możesz podać swój adres mailowy oraz numer telefonu, by każdy zainteresowany mógł się z Tobą skontaktować. Masz też możliwość ustawić jedną lokalizację główną. Możesz podać dokładny adres, pod którym znajdą Cię Twoi potencjalni klienci. Może to być adres siedziby Twojej firmy, miejsca w którym prowadzisz warsztaty lub miejsce zamieszkania. Ty decydujesz. Podczas rejestracji podanie dokładnego adresu jest wymagane ale w każdej chwili możesz go zmienić lub usunąć po zalogowaniu do swojego konta. Pamiętaj jednak, że jeśli nie określisz dokładnego adresu, pin na naszej mapie pojawi się w losowym miejscu i utrudni to rodzicom znalezienie Ciebie. Wyszukiwarka natomiast wyszukuje doradcę tylko według miasta.

 • W listach certyfikatów dodasz dyplomy kursów na doradcę noszenia oraz innych ukończonych szkoleń, np z zakresu pierwszej pomocy, masażu Shantala czy pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt. Załączysz zdjęcia dyplomów oraz dodasz ich opis. Dzięki temu rodzice zobaczą jakie posiadasz dodatkowe kompetencje i umiejętności.

 • Opis - w tym polu opiszesz siebie, swoją działalność i zakres usług, które oferujesz. W koncie BASIC jest ograniczona ilość znaków.

 • Publikacja wydarzeń - możesz odpłatnie dodać wydarzenia, których jesteś organizatorem, według obowiązującej ceny. Będą one widoczne w twoim profilu oraz w naszej bazie wydarzeń.


KONTO PREMIUM

posiada wszystkie funkcje konta BASIC dodatkowo rozbudowane.


 • Użytkownicy kont Premium będą uprzywilejowani i wyświetlą się w pierwszej kolejności, przed użytkownikami Basic, według daty dodania.

 • W danych teleadresowych dodatkowo możesz podać swoją stronę www oraz fanpage na facebooku. Będą to aktywne linki przekierowujące na Twoje strony. Oprócz lokalizacji głównej istnieje możliwość dodania dodatkowych 5 lokalizacji, żeby łatwiej Cię było wyszukać w pobliskich miejscowościach.

 • W listach certyfikatów dodasz dyplomy kursów na doradcę noszenia oraz innych ukończonych szkoleń, np z zakresu pierwszej pomocy, masażu Shantala czy pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt. Załączysz zdjęcia dyplomów oraz dodasz ich opis. Dzięki temu rodzice zobaczą jakie posiadasz dodatkowe kompetencje i umiejętności.

 • W opisie masz nieograniczoną ilość znaków dzięki czemu dokładnie opiszesz wszystkie formy Twojej działalności oraz dodatkowe usługi. Możesz wymienić instytucje, z którymi współpracujesz.

 • Istnieje opcja dodania dodatkowych 20 zdjęć/grafik/plakatów

 • Jeśli organizujesz cykliczne spotkania, warsztaty, pikniki i tym podobne, to wersja Premium daje Ci nieograniczone możliwości. W ramach abonamentu możesz publikować dowolną ilość wydarzeń, których jesteś organizatorem.


Poniższa tabelka przedstawia skrócony opis funkcjonalności poszczególnych kont.

BASIC PREMIUM
FUNKCJONALNOŚCI 0 PLN / miesiąc 49 PLN / miesiąc
39 PLN */ miesiąc przy opłacie za rok z góry
zdjęcie profilowe TAK TAK
dostępny / niedostępny TAK TAK
dodatkowe miasta 1 miasto 6 miast
dane teleadreowe podstawowe rozszerzone
lista certyfikatów i ukończonych szkoleń TAK TAK
znaki w opisie 600 nielimitowane
dodatkowe fotografie NIE 20
publikacja wydarzeń 19 zł / wydarzenie TAK
 

najnowsze wydarzenia

REKLAMA

LOGOWANIE

GO!

KATEGORIE WYDARZEŃ

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

REKLAMA