BAZA ORGANIZACJI - DLA ORGANIZACJI


SPOSÓB REJESTRACJI

INFORMACJE W JAKI SPOSÓB ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA PORTALU CHUSTOWYM

Jeśli prowadzisz organizację pozarządową działającą na rzecz promowania chustowania lub bibliotekę chustową, zarejestruj się jako organizacja.
Prześlij wypełniony formularz i oczekuj na automatyczną wiadomość drogą mailową. Potrzebujemy maksymalnie 72 godzin na weryfikację Twoich danych.
Po aktywacji Twojego konta, otrzymasz od nas wiadomość o dostępie do Konta Basic. Będziesz mogła/mógł uzupełnić swój profil oraz przetestować Konto Premium.
Go!

Jeśli Twoja biblioteka chustowa prowadzona jest w ramach działalności gospodarczej, możesz także wypełnić poniższy formularz wpisując w polu “Nazwa organizacji” nazwę firmy. Pamiętaj, by w opisie poinformować użytkowników Portalu Chustowego, że wypożyczasz produkty odpłatnie.

Natomiast gdy Twoja biblioteka chustowa wypożycza wszystkie produkty i akcesoria do noszenia dzieci bezpłatnie i jest prowadzona na zasadzie dobrego serca w nieformalny sposób, koniecznie napisz do nas wiadomość na adres: info[at]portalchustowy.pl z dokładnym opisem biblioteki chustowej, miejscem i zasadami działania. Z pewnością znajdziemy jakieś rozwiązanie :)

BASIC PREMIUM
FUNKCJONALNOŚCI 0 PLN / miesiąc 29 PLN / miesiąc
19 PLN * / miesiąc przy opłacie za rok z góry
zdjęcie profilowe TAK TAK
dostępny / niedostępny TAK TAK
dane teleadreowe podstawowe rozszerzone
znaki w opisie 600 nielimitowane
dodatkowe fotografie NIE 20
 

najnowsze wydarzenia

REKLAMA

LOGOWANIE

GO!

KATEGORIE WYDARZEŃ

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

REKLAMA