O nas


o nas

o nas

KIM JESTEŚMY?

Portal  Chustowy został założony przez jedną z trenerek Akademii Noszenia Dzieci - Milenę Nadolną-Dróżdż, która jest także współzałożycielką Stowarzyszenia Edukatorów i Doradców Noszenia SEDNO, współorganizatorką III i IV Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci w Poznaniu.
Ponadto nasze artykuły czy filmiki tworzone są przez profesjonalistów: doradców noszenia dzieci, fizjoterapeutów, psychologów co ma zapewnić wysoki i merytoryczny przekaz wszytskich treści.
W skład zespołu Portalu Chustowego wchodzą także copywriterzy, graficy i programiści bez których całe to przedsięwzięcie byłoby nierealne.

Portalchustowy.pl zrodził się z potrzeby. Potrzeby dzielenia się wiedzą i dotarcia z nią do wszystkich rodziców. Zauważyliśmy, że wciąż zbyt mało dzieci doświadcza dobrodziejstw noszenia w chustach czy nosidłach. Nie istniało do tej pory także miejsce, gdzie byliby zebrani wszyscy doradcy noszenia, niezależnie od ukończonej szkoły. Tak powstał pomysł zbudowania największej bazy doradców, bazy wiedzy, wydarzeń i organizacji, które promują noszenie dzieci w Polsce.

Portal ma jeden cel: zapewnić każdemu zainteresowanemu rodzicowi dostęp do rzetelnej wiedzy i profesjonalnego wsparcia doradców.

Portal Chustowy promuje babywearing (noszenie dzieci), edukuje i wspiera rodziców.
Dostarcza też doradcom noszenia narzędzi, by być widocznym w sieci i informować rodziców o swojej działalności.


REKLAMA

LOGOWANIE


GO!

KATEGORIE WYDARZEŃ

KATEGORIE ARTYKUŁÓW

REKLAMA